fbpx

Treningi Rekreacyjne

Korzyści dla Ciebie

  • Zdrowy styl życia
  • Rywalizacja, która daje satysfakcję
  • Rozwój – treningi pomagają rozwijać się na wielu płaszczyznach
  • Rozrywka – tenis to doskonała forma aktywnego wypoczynku

Maksymalne korzyści, małe grupy

Zajęcia prowadzone są w grupach 4-6 osobowych w sposób uporządkowany i dostosowany do poziomu zawodników. Pozwalają rozwinąć umiejętności tenisowe oraz skorygować potencjalne błędy. Nasi trenerzy cechują się dużą komunikatywnością oraz wieloletnim doświadczeniem w pracy na korcie. Grupy dobierane są pod względem poziomu zaawansowania uczestników tak, aby rywalizacja na korcie sprawiała przyjemność z gry. Treningi grupowe pozwalają nawiązać ciekawe znajomości i kontakty oraz wspólnie poddawać się pasji, jaką jest tenis ziemny.

Wszyscy miłośnicy tenisa, oprócz efektywnych treningów na korcie, na pewno poprawią swoją kondycję fizyczną oraz odpoczną od codziennych zadań. Zajęcia tenisowe w naszym Klubie są idealnym zamiennikiem dla monotonnych treningów na siłowni. Każdy może doświadczyć sportowej rywalizacji bez konieczności wcześniejszego umawiania się z przeciwnikiem. Treningi charakteryzują się nie tylko ćwiczeniami poprawiającymi technikę i pracę nóg na korcie. Stanowią również okazję do wykorzystania nabytych wcześniej umiejętności tenisowych w rywalizacji z innymi w formie krótkich rozgrywek.

Klub Tenisowy Topspin zaprasza wszystkich miłośników tenisa ziemnego do rozpoczęcia lub kontynuowania swojej przygody z tenisem ziemnym. Oprócz szkolenia zawodniczego, oferuje również treningi dla amatorów w każdej kategorii wiekowej. Treningi amatorskie pozwalają wszystkim pasjonatom tego sportu rozwijać swoje umiejętności tenisowe w atmosferze, której towarzyszy zabawa i radość z gry na korcie. Dzięki indywidualnemu podejściu trenera każdy osiągnie swoje cele tenisowe.

CENNIK

W trosce o maksymalne wykorzystanie czasu, treningi odbywają się w kameralnych, 4-6 osobowych grupach. Koszt uzależniony jest od ilości treningów.

  • 1 trening tygodniowo – opłata miesięczna to 150 zł
  • 2 treningi tygodniowo – opłata miesięczna to 280 zł
  • 3 treningi tygodniowo – opłata miesięczna to 410 zł
  • treningi indywidualne (jedna osoba na korcie) – opłata jednorazowa to 120 zł

+48 600 607 095

info@teniswolomin.pl

Hala tenisowa
ul. Korsaka 4

Wołomin