Tenis Wołomin
Trenerzy

Sonia Klamczyńska – trener tenisa, koordynator
Łukasz Dołowy – trener tenisa

Aliaksandr Bubnou (Sasza) – trener tenisa

Patryk Gryziak -trener tenisa

Krzysztof Kozanecki – trener tenisa

 

tenis wołomin trener sonia klamczyńska topspin
Sonia Klamskaczyńska

Sonia Klamczyńska

trener koordynator, założycielka Klubu TOPSPIN.

Zaczęła przygodę z tenisem jak miała 5 lat, dość szybko chciała więcej treningów niż wołomińskie lato w mieście i w wieku 8 lat zagrała swój pierwszy klasyfikacyjny turniej. 7 juniorka w Polsce później 7 seniorka.

W wieku 21 lat wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie dzięki stypendium tenisowemu ukończyła Boise State University na kierunku psychologii sportu.

W USA trenowała po 6/8h dziennie, reprezentując swoją drużynę w debla i singla na pierwszej i drugiej rakiecie. Zdobyła wiele wyróżnień takich jak All WAC Champion, Mountain West Champion. Ukończyła studia podyplomowe na SGH na kierunku Manager Sportu.

Obecnie bardzo aktywna fizycznie: uwielbia bieganie w terenie, jogę, tenis, pływanie; mama dwóch bardzo aktywnych chłopców, którzy motywują ją do rozwijania swojej wiedzy w zakresie psychologii dziecięcej.

Łukasz Dołowy

Łukasz Dołowy

 

Trener z międzynarodowymi uprawnieniami ITF. Kilka razy do roku jeździ na konferencje trenerów tenisa oraz warsztaty , gdzie bezustannie rozwija swoją wiedzę trenerską.

 

Bardzo sprawny fizycznie i najszybszy trener na wołomińskich kortach.

 

Uwielbia prace z dziećmi, zawodnikami oraz dorosłymi. Zwraca dużą uwagę na szczegóły techniczne, a nauka prawidłowego poruszania się na korcie to dla niego podstawa rozwoju tenisisty. Łukasz prywatnie jest tatą, miłośnikiem przyrody, dobrej muzyki architektem krajobrazu.

Aliaksandr Bubnou (Sasza)

Aliaksandr Bubnou (Sasza)

 

Niezwykle doświadczony trener leworęczny, świetnie grający w tenisa. Pracuje z dziećmi i dorosłymi na różnym poziomie zaawansowania od wielu lat.

 

Swoją przygodę z pracą trenera rozpoczął na Białorusi gdzie trenerował między innymi Aryne Sabalenke.

 

Niebywale skrupulatny, zaangażowany oraz zmotywowany trener, który nauczy każdego (przy odrobinie chęci) poprawnej gry w tenisa.

 

Specjalizuje się w pracy z zawodnikami młodszymi i starszymi oraz dorosłymi. U nas w klubie można go spotkać codziennie na korcie.

Patryk Gryziak

Patryk Gryziak

 

Przygodę z tenisem rozpoczął w wieku 6 lat na kortach OKS Otwock. W późniejszym okresie zaczął również trenować na kortach Mery oraz Legii Warszawa.

 

Absolwent studiów o kierunku Turystyka i Rekreacja Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Warszawie oraz liceum Mistrzostwa Sportowego.

 

Posiada uprawnienia instruktora tenisa ziemnego Polskiego Związku Tenisa. W roku 2014 dodatkowo ukończył uzupełniający kurs trenerski w zakresie mini tenisa oraz tennis express.

 

Czynnie bierze udział w Turniejach Tenisowych na terenie całego kraju, wielokrotnie zdobywając różnego rodzaju wyróżnienia w obrębie województwa Mazowieckiego,  a także na Ogólnopolskim Festiwalu Sportu, gdzie w 2011, 2012 roku zdobył złoty medal.

 

Fascynat techniki tenisowej oraz wszechstronnego stylu gry takich tenisistów jak Roger Federer czy Pete Sampras. Stawia sobie za cel zarażenie pasją do tenisa jak największe grono osób.

Krzysztof Kozanecki

Krzysztof Kozanecki

 

Swoją przygodę z tenisem zaczął w wieku 6 lat. Jest byłym zawodnikiem klasyfikowanym na listach PZT.

 

Pierwsze lekcje tenisa prowadził w wieku 14 lat, no i tak mu zostało do dzisiaj 🙂 Jak to mówią “z niejednego pieca chleb jadł” więc zawsze znajdzie sposób żeby połączyć dobrą zabawę z pasją i hobby.

 

Kocha to co robi i wierzy że to jest w życiu najważniejsze. Uwielbia pracować z ludźmi i uważa że naprawdę każdy jest w stanie nauczyć się grać w tenisa.

Od zawodników oczekuje masę chęci i sporo zaangażowania, całą resztę osiągniemy wspólnie!

Scroll to Top
× Whatsapp